Pulzar


Kövess minket!

Partyajánló

Der Morgen pres. Involve Records Showcase @ Premier Club

Fellépők
Dátum 2018-11-17
Helyszín Premier Club
Stílus House, Minimal, Techno
Der Morgen pres. Involve Records ShowcaseNovember 17-én komoly mennyiségű savas eső várható Budapesten, hiszen napjaink legnagyobb acid techno hősei érkeznek szeretett városunkba. a külön-külön is teltházas eseményeket produkáló két kiemelkedő live act és egy extrém energikus dj set egetrengető megmozdulást vetít előre, mindehhez pedig hozzájárul egy fekete öves hazai triumvirátus is.Premier Club
Az esemény résztvevői:
Ezen a bulin nem volt egy Pulzaros sem :(

Der Morgen pres. Involve Records Showcase @ Premier Club

November 17-én komoly mennyiségű savas eső várható Budapesten, hiszen napjaink legnagyobb acid techno hősei érkeznek szeretett városunkba. a külön-külön is teltházas eseményeket produkáló két kiemelkedő live act és egy extrém energikus dj set egetrengető megmozdulást vetít előre, mindehhez pedig hozzájárul egy fekete öves hazai triumvirátus is.

\ lineup
Boston 168 Live (Enemy Records, Involve Records)
Regal (Figure, Involve Records)
999999999 Live (NineTimesNine)

\ support
Detective Kelly
Experimental
Mankind

\ Room No. 5
Galactic Jackson
Zvezda Beta
Manek

\ extra
Tolo / Mate Tollner
AGA2L

www.facebook.com/events/302749653858722/


Helyszín

Régebbi partyk ezen a helyszínen

Ajánlott rádiók a partyhoz

© 2001–2019 Pulzar | Elérhetőségek | Médiaajánlat | Oldaltérkép | Logó