Pulzar

Partyajánló

Truesounds Music Season Opening

Fellépők
Dátum 2018. október 20.
Stílus House
Truesounds Music Season OpeningTele vagyunk D vitaminnal és energiával, a nyári bulik pezsgése és a boogie még a lábunkban van, kirobbanó formában várjuk az őszi szezont. Ha Truesounds Music és Budapest, akkor természetesen megint az AETHER-ben kell keresned minket. Egységesebb és tudatosabb zenei koncepcióval vágunk neki az előttünk lévő szombatoknak. Havonta egy alkalommal totális TS hangzással jövünk kedvenc fővárosi klubunkban. A szeptemberi lazítás és nyaralások után, nagyon várjuk a veletek való találkozást.

Truesounds Music Season Opening

Tele vagyunk D vitaminnal és energiával, a nyári bulik pezsgése és a boogie még a lábunkban van, kirobbanó formában várjuk az őszi szezont.
Ha Truesounds Music és Budapest, akkor természetesen megint az AETHER-ben kell keresned minket. Egységesebb és tudatosabb zenei koncepcióval vágunk neki az előttünk lévő szombatoknak. Havonta egy alkalommal totális TS hangzással jövünk kedvenc fővárosi klubunkban. A szeptemberi lazítás és nyaralások után, nagyon várjuk a veletek való találkozást.

Az első felvonásban a TSM djké lesz a főszerep, bemutatjuk a kiadó új zenéit, érettebb szetteket hozunk és először debütál egy tudatos felállással a PETER MAKTO & GREGORY S páros, ahogyan azt a külföldi vendégszereplésekkor is lehozzák a fiúk.
Hosszabb bemelegítést kapunk JUSTRICE-tól, továbbá DAVKO-t már már főidős szerepben hallhatjátok.
Természetesen nem marad el a reggeli örömzenélés sem, a fináléban a keverő mögé lép a 4 muskétás.

Novemberben pedig újra orosz import DJ-t hallhatunk...az is jó lesz, de ne szaladjunk ennyire előre :)

OKT 20 / AETHER, Budapest

Justrice
Davko
Peter Makto & Gregory S - B2B set

Jegyek: https:/​/​cooltix.hu/​event/​TruesoundsMusicSeasonOpening-5bb217dd5467160248e6c478

Early bird: 2500 HUF / SOLD OUT
Online jegy / helyszíni: 3000 HUF

www.facebook.com/​events/​2193668730890372/​

Helyszín

  • AETHER

    Király utca 13 Budapest, VII. ker.

Régebbi partyk ezen a helyszínen

Ajánlott rádiók a partyhoz

© 2001–2024 Pulzar | Elérhetőségek | Médiaajánlat | Oldaltérkép | Logó