Pulzar


Kövess minket!

Partyajánló

▩ Designer Drums + NVC Klub ▩ ▩ Pional ▩ @ LÄRM

Fellépők
Dátum 2017-10-27
Helyszín LÄRM
Stílus Tech-house, Minimal, House, Techno
▩ Designer Drums + NVC Klub ▩ ▩ Pional ▩A Designer Drums és az NVC Klub közös vendégeként érkezik szeretett klubunkba Pional. A művésznév mögött megbújó Miguel Barros nemzetközi ismertségéhez egyértelműen John Talabottal való kollaborációja adta a kezdő lökést és karrierje számtalan ponton össze is gubancolódik a katalán producerével. Pional dalai hol eksztatikusak, hol merengőek és sokszor meglepő pop-érzékenységről tesz tanúságot, különösen amikor saját, a nyolcvanas évek szintipopját megidéző vokáljai köré építi trekkjeit. Egyszerre borongós és melodikus atmoszféra találkozása az építkező-elengedő klub-orientált dalstruktúrával az egyik fő ismérve, amely hangulat és stílusjegy dj szettjeit is jellemzi.LÄRM
Az esemény résztvevői:
Ezen a bulin nem volt egy Pulzaros sem :(

▩ Designer Drums + NVC Klub ▩ ▩ Pional ▩ @ LÄRM

A Designer Drums és az NVC Klub közös vendégeként érkezik szeretett klubunkba Pional. A művésznév mögött megbújó Miguel Barros nemzetközi ismertségéhez egyértelműen John Talabottal való kollaborációja adta a kezdő lökést és karrierje számtalan ponton össze is gubancolódik a katalán producerével. Pional dalai hol eksztatikusak, hol merengőek és sokszor meglepő pop-érzékenységről tesz tanúságot, különösen amikor saját, a nyolcvanas évek szintipopját megidéző vokáljai köré építi trekkjeit. Egyszerre borongós és melodikus atmoszféra találkozása az építkező-elengedő klub-orientált dalstruktúrával az egyik fő ismérve, amely hangulat és stílusjegy dj szettjeit is jellemzi.

▩ LINEUP

Pional Musiq [Hivern Discs / Permanent Vacation / Young Turks]

support: Soundbank /// Route 8 /// Akos V /// Subotage

▩ RA event: https://www.residentadvisor.net/events/1023350

▩ More info soon...

www.facebook.com/events/121794821828438/

Helyszín

  • LÄRM

    Akácfa utca 51. 1. em. Budapest, Hungary 1073

Régebbi partyk ezen a helyszínen

Ajánlott rádiók a partyhoz

© 2001–2018 Pulzar | Elérhetőségek | Médiaajánlat | Oldaltérkép | Logó