Pulzar

Partyajánló

▩ Hétköznapnyitó ▩ ▩ Lick The Click! ▩ @ LÄRM

Fellépők
Dátum 2017. március 14.
Helyszín LÄRM
Stílus Minimal, Electronica
▩ Hétköznapnyitó ▩ ▩ Lick The Click! ▩Nem péntek, nem is szombat, de annál izgalmasabb: az underground house-ban örökpáholyt foglaló budapesti tánczenész trió lendíti be klubunk életének újabb fázisát, a hétköznapi nyitvatartást. Minden más marad a megszokott mederben: eszes szelekciók, kedves atmoszféra, még kedvesebb pillanatokban pedig a híres füstgép beüzemelése! Gyertek keddezni.LÄRM

▩ Hétköznapnyitó ▩ ▩ Lick The Click! ▩ @ LÄRM

Nem péntek, nem is szombat, de annál izgalmasabb: az underground house-ban örökpáholyt foglaló budapesti tánczenész trió lendíti be klubunk életének újabb fázisát, a hétköznapi nyitvatartást. Minden más marad a megszokott mederben: eszes szelekciók, kedves atmoszféra, még kedvesebb pillanatokban pedig a híres füstgép beüzemelése! Gyertek keddezni.

▩ LINEUP

Crimson

Chrom

Isu

▩ BE

FREE

www.facebook.com/​events/​365109393888511/​

Helyszín

 • LÄRM

  Akácfa utca 51. 1. em. Budapest, Hungary 1073

Régebbi partyk ezen a helyszínen

Ajánlott rádiók a partyhoz

 • RaveTrax

  Online radio for the Electronica music community
 • Space Station Soma

  Soma: Tune in, turn on, space out. Ambient and mid-tempo electronica. [SomaFM]
 • Fluid Radio

  New Sounds For A New Age
 • TRAFFIC RADIO STATION

  Bolgár elektronikus rádióadó
 • Radio Flogger

  Somos como vos!
 • E L E C T R I Q U E

  Wicked Beats from NETMUSIQUE.com
 • Prime FM

  A Prime FM a hazai house nagy úttörőiből és fiatal ízlésformálóiból verbuvált egy olyan ütőképes kollektívát, amivel felül kívánja írni a régió e-zenei rajongótáborának igényeit.

© 2001–2024 Pulzar | Elérhetőségek | Médiaajánlat | Oldaltérkép | Logó