Pulzar

Partyajánló

Bedroom pres. Moosey Select

Fellépők
Dátum 2021. december 29.
Stílus House
Bedroom pres. Moosey SelectAz év utolsó Bedroom bulija befordult a sarkon és szarvasháton érkezik kedvenc mini klubunkba a Secret Roomba. Mooseynak ugyan elég jó ízlése van, de patákkal és aganccsal kicsit kényelmetlen mixelni, ezért csak a háttérből igazgatja majd kedvenc szelektoraink back to back szettjeit és kimért bólintással jelzi tetszését lemezeink fölött. Gyertek, fasza lesz!

Bedroom pres. Moosey Select

Az év utolsó Bedroom bulija befordult a sarkon és szarvasháton érkezik kedvenc mini klubunkba a Secret Roomba. Mooseynak ugyan elég jó ízlése van, de patákkal és aganccsal kicsit kényelmetlen mixelni, ezért csak a háttérből igazgatja majd kedvenc szelektoraink back to back szettjeit és kimért bólintással jelzi tetszését lemezeink fölött.

Gyertek, fasza lesz!

line up

Monoclick b2b Electric Boutique (Bedroom)

Vilmos Vagyoczki b2b Imperatrice (House On Fire, Ottavia Records)

Mikesz b2b Dot2.0 (Pretty Flat)

 

genre: fine selection of house with a spice of minimal & micro

---------------------------------------------

Érkezz időben a kényelmes és biztos bejutás érdekében!

Jegyek csak a helyszinen kaphatók / Tickets only at the door: 3.000 HUF

www.facebook.com/​events/​1289624141484067/​

Helyszín

Régebbi partyk ezen a helyszínen

Ajánlott rádiók a partyhoz

© 2001–2024 Pulzar | Elérhetőségek | Médiaajánlat | Oldaltérkép | Logó