Pulzar

Partyajánló

▩ LÄRM ▩ ▩ season opening ▩ @ LÄRM

Fellépők
Dátum 2017. szeptember 8. – 2017. szeptember 8.
Helyszín LÄRM
Stílus Electronic
▩ LÄRM ▩ ▩ season opening ▩Belépünk táncolva szeretett klubunk negyedik őszébe. Tekintettel arra, hogy ilyen jól bírta a mély tartományok pulzálását, megajándékozzuk némi letisztult dekorációs és fényügyi újítással is. A négy éve lefektetett alapelvek maradnak: forward-thinking, cutting edge, meg a többi szokásos hívószó. És persze Ti.LÄRM

▩ LÄRM ▩ ▩ season opening ▩ @ LÄRM

Belépünk táncolva szeretett klubunk negyedik őszébe. Tekintettel arra, hogy ilyen jól bírta a mély tartományok pulzálását, megajándékozzuk némi letisztult dekorációs és fényügyi újítással is. A négy éve lefektetett alapelvek maradnak: forward-thinking, cutting edge, meg a többi szokásos hívószó. És persze Ti.

▩ LINEUP

A I W A live

Magamura live

DJ Crimson

Zovek

Manek

Hi

▩ HUF

1500

www.facebook.com/​events/​1942244382698298/​

Helyszín

  • LÄRM

    Akácfa utca 51. 1. em. Budapest, Hungary 1073

Régebbi partyk ezen a helyszínen

© 2001–2024 Pulzar | Elérhetőségek | Médiaajánlat | Oldaltérkép | Logó