Pulzar


Kövess minket!

Partyajánló

BAR72 ▩ House szeánsz ▩ @ LÄRM

Fellépők
Dátum 2017-05-25
Helyszín LÄRM
Stílus House
BAR72 ▩ House szeánsz ▩Májusban is benézünk a kedvenc kis klubunkba, ezúttal a house zene szerelmeseinek kedvezve. Christopher Waver (akinek a covert is köszönhetjük) és Galactic Jackson a II. Kolorádó Fesztivál BAR72 színpadán is fellehetőek lesznek majd! Gatto pedig Münchenből jön haza egy dj szett erejéig hosszú idő után. Csípje el, aki nem akar lemaradni!LÄRM
Az esemény résztvevői:
Ezen a bulin nem volt egy Pulzaros sem :(

BAR72 ▩ House szeánsz ▩ @ LÄRM

Májusban is benézünk a kedvenc kis klubunkba, ezúttal a house zene szerelmeseinek kedvezve. Christopher Waver (akinek a covert is köszönhetjük) és Galactic Jackson a II. Kolorádó Fesztivál BAR72 színpadán is fellehetőek lesznek majd! Gatto pedig Münchenből jön haza egy dj szett erejéig hosszú idő után. Csípje el, aki nem akar lemaradni!

BAR72 : Csodaszarvas ✶ II. Kolorádó Fesztivál

▩▩ Májusi mókatár ▩▩

Christopher Waver

Galactic Jackson

Gatto

behopp ▩▩ free ▩▩

www.facebook.com/events/1425157507523708/

Helyszín

  • LÄRM

    Akácfa utca 51. 1. em. Budapest, Hungary 1073

Régebbi partyk ezen a helyszínen

Ajánlott rádiók a partyhoz

© 2001–2017 Pulzar | Elérhetőségek | Médiaajánlat | Oldaltérkép | Logó