Pulzar

Partyajánló

▩ LÄRM ▩ ▩ DJ Josko ▩ Beta ▩ Jaffa Surfa ▩ @ LÄRM

Fellépők
Dátum 2018. január 6.
Helyszín LÄRM
Stílus Electronic
▩ LÄRM ▩ ▩ DJ Josko ▩ Beta ▩ Jaffa Surfa ▩A pszichedelikus közösség nullahuszonnégyes rádióstreamjének, a Radiozoranak műsorkészítője egyszer már elhozta klubunkba a sajátosan spirálozódó-lüktető, de mindenekelőtt a technó kereteire felfeszített hangképeit. Tik-takk, az idő ismét eljött, az olasz hipnotizőr, akinek minimum misztikus jelmondata az, hogy "ne azt játszd, ami ott van, játszd azt, ami nincs ott", január első hétvégéjén terít meg 2018-nak.LÄRM

▩ LÄRM ▩ ▩ DJ Josko ▩ Beta ▩ Jaffa Surfa ▩ @ LÄRM

A pszichedelikus közösség nullahuszonnégyes rádióstreamjének, a Radiozoranak műsorkészítője egyszer már elhozta klubunkba a sajátosan spirálozódó-lüktető, de mindenekelőtt a technó kereteire felfeszített hangképeit. Tik-takk, az idő ismét eljött, az olasz hipnotizőr, akinek minimum misztikus jelmondata az, hogy "ne azt játszd, ami ott van, játszd azt, ami nincs ott", január első hétvégéjén terít meg 2018-nak.

▩ LINEUP

DJ Josko

Beta

Jaffa Surfa

▩ BE

1500 HUF

www.facebook.com/​events/​170083723742446/​

Helyszín

  • LÄRM

    Akácfa utca 51. 1. em. Budapest, Hungary 1073

Régebbi partyk ezen a helyszínen

© 2001–2023 Pulzar | Elérhetőségek | Médiaajánlat | Oldaltérkép | Logó