Pulzar

Partyajánló

Deck Attack x Mada (Egypt) @ Instant

Fellépők
Továbbá még: Mada, Negro
Dátum 2017. június 3.
Helyszín Instant
Stílus Electronic
Deck Attack x Mada (Egypt)Mada, született Ahmed Khalil 16 évesen Suezben kezdte a hajtűkanyarokkal teljes karrierjét, majd Alexandrián, Kairón és egyéb szépen csengő nevű egyiptomi városokon keresztül vezető útja teljesen magától értetődő módon Magyarországra vezetett. 2002 óta Budapest a bázisa, a hazai szcénába gyorsan beágyazódva azóta megnyilvánult szinte valamennyi mérvadó klubunkban és fesztiválunkon.Instant

Deck Attack x Mada (Egypt) @ Instant

Mada, született Ahmed Khalil 16 évesen Suezben kezdte a hajtűkanyarokkal teljes karrierjét, majd Alexandrián, Kairón és egyéb szépen csengő nevű egyiptomi városokon keresztül vezető útja teljesen magától értetődő módon Magyarországra vezetett. 2002 óta Budapest a bázisa, a hazai szcénába gyorsan beágyazódva azóta megnyilvánult szinte valamennyi mérvadó klubunkban és fesztiválunkon.

Mada jelenleg a pesti Buddha Bar rezidense, elsőszámú arca, ízlésformálója.

NEGRO

MADA (Egypt)

INFRAGANDHI

A belépés ingyenes!

www.facebook.com/​events/​1443481075709631/​

Helyszín

  • Instant

    Akácfa u. 49-51. Budapest, Hungary 1065

Régebbi partyk ezen a helyszínen

© 2001–2024 Pulzar | Elérhetőségek | Médiaajánlat | Oldaltérkép | Logó