Pulzar

Belépő
Mindenkinek2 500 Ft
Elővételben 2010-02-11-ig2 000 Ft

Partyajánló

TIME MACHINE SPECIAL - Winter Electronic Music Festival @ Vok Aréna

Fellépők
Dátum 2010-02-12
Helyszín Vok Aréna, Székesfehérvár
Stílus Progressive House, Tech-house, House
TIME MACHINE SPECIAL - Winter Electronic Music FestivalA Móri Bornapok után most Székesfehérváron!!Vok Aréna

TIME MACHINE SPECIAL - Winter Electronic Music Festival @ Vok Aréna

A Móri Bornapok után most Székesfehérváron!!

2010-ben az időgép újra maximumon pörög, Székesfehérváron már az év elején elkezdődik a fesztiválszezon!!!
 
Az idei első Time Machine igazi nagy durranásnak ígérkezik, a Móri Bornapokon megrendezett több ezer fős megapartyk után most először Székesfehérváron: Elektronikus Zenei Fesztivál a VOK ARÉNÁ-ban Február 12-én!
 
Ezen az estén vendégünk lesz szinte a teljes hazai élvonal: a sapkás dj király TOMMYBOY, a hazai techno mindig mosolygós képviselője, BUDAI és az örök közönség kedvenc STERBINSZKY. Az est színvonált továbbemeli a két időgép rezidens, JÁMBOR és RICH, akik barátaikkal karöltve egy igazán felejthetetlen estét varázsolnak majd városunk legnagyobb fedett helyszínének falai közé. Itt lesz még városunk büszkesége ANDRO, a móri fenegyerek CREASEY, CORTEZ Dunaújvárosból, a patináns váci Mausoleum egykori rezidense LASER DEVIL és a fehérvári techno-guru CALMAN.
 
A fellépő lemezlovasok sokszínüsége mellett ezen az estén - mint ahogy ezt a móri bulikon már évek óta megszokhattátok - a technika is egyedülálló lesz. 50.000 Watt NEXO ALPHA hangrendszer, MARTIN LIGHT SHOW, óriási kivetők és egy LED-fal gondoskodik arról, hogy már a VOK-ba lépve felejthetetlen élmény legyen ez az este....
 
A helyszínről infókat, térképet - a megközelítés megkönnyítése végett - és az este teljes ‘line-up’-ját, továbbá minden új infót a www.timemachne.hu oldalon találhattok meg, vagy a Time Machine Info telefonszámon érdeklődhettek a +36-30-747-5887 es számon.
 
Belépőjegyet 2010. január 31-ig kedvezményes, 2000 Ft-os áron válthattok a www.ticketportal.hu értékesítési helyein, majd a buli napjáig és a helyszínen 2500 Ft-ért.
 
Találkozzunk Február 12-én Székesfehérváron a Videoton Oktatási Központban 21.00-kor!

2010. FEBRUÁR 12. Péntek

VOK ARENA, Székesfehérvár
 
A sorbanállás elkerülése végett és a biztos bejutás érdekében még időben váltsd meg az elővételes jegyedet!!!
JANUÁR 31-IG ELŐVÉTELES JEGYEK 2000FT-OS ÁRON A TICKETPORTAL.HU OLDALON!
 
DJK: Budai, Tommyboy, Andro, Sterbinszky, Jambor b2b Calman, Rich b2b LaserDevil, Creasey b2b Cortez
 
50.000 Watt NEXO Alpha hangrendszer, Martin Light Show, Óriás kivetítők, Led fal....
 
Helyszín: VOK ARENA, Videoton Oktatási Központ, Székesfehérvár, Berényi út 101.
Infoline: 06307475887
E-mail: info@timemachine.hu
Web: http://www.timemachine.hu
E-mail info: Regisztrálj a timemachine.hu site főoldalán hírlevelünkre, hogy minden partynkról időben értesülhess! 
Sms-info: Time Machine sms-infora regisztrálhatsz, ha elküldöd az 'INFO' szócskát a 30/747-5887-es számra, így minden partynkról időben értesülhetsz!

Ajánlott rádiók a partyhoz

© 2001–2022 Pulzar | Elérhetőségek | Médiaajánlat | Oldaltérkép | Logó