Magyarország riadó! Fain lemezhez, bombajó bemutató dukál. Exkluzív produkciót láthat a nagyérdemű november 6-án szombaton Budapest egyik legpatinásabb szórakozóhelyén. Tirpa az össze közreműködőt, élő zenészeket, dj-t (Kwest) és Galambos Dorinát is elhívta a New Orleans Music Club-ba (VI. kerület, Lovag u. 5.), ahol 22:30-as kezdéssel indul a zenei őrület a H.A.V. album bemutatása jegyében. Nincs mellébeszélés: a brigád kiemelt műsorral érkezik, s valószínűleg ez lesz 2010. egyik legsúlyosabb magyar rap koncertje. Hogy miért érdemes eljönni? Mert Tirpa szövegeit kívülről fújja a közönség, a legjobb csajok mind karmolják a laza stílusát, s mert végre bizonyításra kerülhet, hogy prémium körülmények között is tökéletesen működik Dopeman felfedezettjének 'rapertoárja' a színpadon. Jegyeket elővételben a Goldlife Store-ban és a weboldalon egyaránt 990 Ft-ért lehet kapni, a helyszínen pedig 1490 Ft-ért. Ez a buli a kihagyhatatlan kategória.
Jegyelővétel: Goldlife Store 1061 Budapest Hajós utca 43. http://www.247goldlife.com/ 247goldlife@gmail.com
Tom Noize december 18-án, Budapesten az Art Tatu Klubban egy ütős karácsonyi szettel búcsúztatja a sikeres évet. A sikersorozat tulajdonképpen már 2009-ben elkezdődött. A megjelenések (’Get a Rush’ és ’Spinning’ című szám), remixek és a külföldi promóter csapatok munkájának köszönhetően az eredmények sem maradtak el. Több világsztár is játszotta podcastjaiban és rádióműsoraiban Tom Noize zenéit és remixeit. Ferry Corsten (Corsten's Countdown), Alex Morph & Woody Van Eyden (Heavensgate) és Roger Shah (Magic Island) minden bizonnyal a ’Get a Rush’ című szám előkelő toplistás helyezései miatt figyelt fel Tom Noize-ra (2. lett a DMC World Trance Chart-on, és 13. a Music Week Club Chart-on).
Pete Herbert dec 3-án látogat el Budapestre a félhivatalos diszkó szezon egyik illusztris vendégeként. Pete a 90-es évek óta fontos figurája a londoni elektronikus zenei- és partiéletnek, korábban az acid house ma inkább a diszkó (nu-disco) világában mozog.
Ez a felállás is meglepetés, Tobi e héten debütál a Top Crewsban, de mindez lassan hagyomány a Corvintető csütörtöki Top Crews partysorozatában, melynek feladata, különös új világok felfedezése, új táncformák, új zenék felkutatása, és hogy eljusson oda, ahová még ember nem merészkedett.