HOLOTYPE avagy Időkibővitő vagy ahogyan legtöbben ismerhetik: Alkemizt--majd 20 éve kezdett elektronikus zenével kisérletezni, kezdetben számítógépen, később különböző hardware-ekkel is. 2000 óta gyüjt lemezeket (jungle, breakcore, experimental), 2006 óta a Tilos rádióban tevékenykedik az Elveszett Gyerekek Városa alapító tagjaként.
Szeretettel meghívunk Titeket az Úri Boogie karácsonyi mulatságára, ahol méltóképp lezárjuk és megünnepeljük a mögöttünk álló mozgalmas évet. A hamarosan költöző URIMURI jóvoltából minden vendégünket megajándékozzuk egy belépővel, vagyis a mostani boogie ingyenes lesz!
Budai & Tommyboy, így önmagában is egyértelmű mindenki számára, hogy ez mit jelent és mit várhat attól a bulitól, ahol ők a fellépők. Ha mindez még a classic jelzővel is párosul, akkor valószínűleg máris emlékek hada rohan meg mindenkit!
12. Alkalommal rendezzük meg szokásos nyári táborunkat a Velencei-tó partján az Ifi-Szállóban. Gyere töltsd együtt barátaiddal a hétvégét! Nappal láblógatás, fürdés, este buli fellépő zenekarokkal és Dj.-kel. Csatlakozz az eseményhez és hívd meg barátaidat is! Mindenkit szeretettel várunk!
A két csapat összefogásának eredményeként hazánkba látogat a progressive trance legnagyobb nevű előadója, LIQUID SOUL, a psytrance terem vendége a Magyarországon először fellépő IANUARIA, és a szintén világhírű hazai varázsló PARA HALU, aki egy speciális péntek13 szettel készül! Az est másik apropója az Y production csapat vezetőjének Dj Hruscsov 39. szülinapja.
2012-es év általatok megszavazott legjobb Y-Production-os partyja a Symphonix volt....így hát új év új lemez és újra elhoztuk hozzátok,hogy ezúttal a világ egyik legjobb hangtechnikáján hallhassuk zenéjüket és új számaikat.